zavřít

Hra podle Spielbergova filmu Jaws aneb Čelisti

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo by neznal Spielbergovy Čelisti...

Myslím samozřejmě dnes již klasický, hororový thriller o vraždícím žraloku z roku 1975. A právě podle tohoto filmu společnost Majesco připravuje díky právům, které se jí podařilo ukořistit, novou hru. Jejím vývojem se má zabývat studio Appaloosa. Vydání titulu, který by měl být určen pro platformy PS2, Xbox a PC, je naplánováno na příští léto, tedy na období okolo oslav 30. výročí uvedení slavného filmu na plátna kin.

Ve hře Jaws ztvárníte roli onoho obávaného predátora - bílého žraloka, který rozzuřen nesnesitelným rámusem z podmořské ropné rafinérie udělá vše proto, aby ochránil své teritorium. Pokusíte se vyštvat vetřelce ze svého území, přičemž na vás budou číhat nejrůznější záludnosti v podobě akčně laděných puzzlí, které vás mají od vašich plánů odradit. Silnou dávku realismu má hře dodat engine, jenž byl vytvořen přímo studiem Appaloosa a je schopen vytvořit všechny ty ohromující efekty viditelné pod vodou a zajistit i realistickou fyziku podmořského světa.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.