Heroes of Might and Magic 4 Zlatá edice
zdroj: tisková zpráva

Heroes of Might and Magic 4 Zlatá edice

31. 10. 2003 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Příznivci slavné série Heroes of Might and Magic, která si našla velké množství fanoušků nejen ve světě, ale i u nás a na Slovensku, se mají nač těšit.

Společnost CD Projekt totiž oznámila, že uvede na trh speciální "Zlatou" edici Heroes of Might and Magic 4, v krásném sběratelském balení. Má jít o rekompilaci Heroes of Might and Magic 4 CZ ve verzi 3.0c a obou vydaných datadisků - HoMM 4: The Gathering Storm CZ a HoMM 4: Winds of War CZ. Kromě toho ještě v této velké krabičce naleznete jako bonus soundtrack ze hry.

Heroes of Might and Magic 4 CZ ve verzi 3.0c obsahuje všechny patche za poslední rok až právě k verzi 3.0c, tudíž zde naleznete opravy jako - přidání podpory pro hru více hráčů se šesti novými mapami, vylepšení kouzla "Tekutý písek", vylepšení editoru map s obsáhlou nápovědou v češtině, oprava zahlcování paměti počítače, oprava některých skriptů u map, opravy české lokalizace, atd. Na CD naleznete v elektronické podobě také bestiář a vývojový strom a kompletní manuály jak k původní hře, tak k oběma datadiskům. Vše pochopitelně v češtině. Zlaté edice Heroes of Might and Magic 4 se dočkáte už 6. listopadu za velmi zajímavou cenu 999,- Kč. Více se dozvíte přímo na stránkách CD Projektu.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články