zavřít

Heroes of Might and Magic 4 Zlatá edice

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci slavné série Heroes of Might and Magic, která si našla velké množství fanoušků nejen ve světě, ale i u nás a na Slovensku, se mají nač těšit.

Společnost CD Projekt totiž oznámila, že uvede na trh speciální "Zlatou" edici Heroes of Might and Magic 4, v krásném sběratelském balení. Má jít o rekompilaci Heroes of Might and Magic 4 CZ ve verzi 3.0c a obou vydaných datadisků - HoMM 4: The Gathering Storm CZ a HoMM 4: Winds of War CZ. Kromě toho ještě v této velké krabičce naleznete jako bonus soundtrack ze hry.

Heroes of Might and Magic 4 CZ ve verzi 3.0c obsahuje všechny patche za poslední rok až právě k verzi 3.0c, tudíž zde naleznete opravy jako - přidání podpory pro hru více hráčů se šesti novými mapami, vylepšení kouzla "Tekutý písek", vylepšení editoru map s obsáhlou nápovědou v češtině, oprava zahlcování paměti počítače, oprava některých skriptů u map, opravy české lokalizace, atd. Na CD naleznete v elektronické podobě také bestiář a vývojový strom a kompletní manuály jak k původní hře, tak k oběma datadiskům. Vše pochopitelně v češtině. Zlaté edice Heroes of Might and Magic 4 se dočkáte už 6. listopadu za velmi zajímavou cenu 999,- Kč. Více se dozvíte přímo na stránkách CD Projektu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.