zavřít

Gothic III ještě není hotova, vývoj pokračuje

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když se minulý týden objevila informace o tom, že vývoj očekávané fantasy RPG Gothic III skončil a její matrice byla odeslána do lisovny, dnes se na oficiálních stránkách hry objevila zpráva s nadpisem "Gothic III ještě není gold, vývoj stále pokračuje".

Její autor (člen Piranha Games) v ní uvádí, že kvůli jakýmsi problémům, které se dodatečně ve verzi poslané na rozmnožení projevily, se vývojáři rozhodli vyrobit nový "goldmaster". A co můžeme zatím říci s jistotou, že v tuto chvíli práce na něm ještě probíhají.

Update - Dle dnešního odpoledního prohlášení (thx El Kamil) community managera JoWooDu na oficiálním fóru JW, Johanna Ertla, nabyla celá aféra až nepochopitelně velkých rozměrů. To hlavní hned na začátek: datum vydání, 13. října, stále zůstává a rozhodně ho nikdo nemá v úmyslu měnit. Jde jen o to, že se objevilo ještě několik bugů, které se v současnosti vylaďují a v den D prý dostanete do rukou naprosto zoptimalizovanou hru (ačkoliv onoho třináctého by měl hned vyjít i první patch).

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.