zavřít

Gothic III Forsaken Gods - obrázky a detaily

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisk s patnácti až dvaceti hodinami intenzivní hratelnosti.

Po strohém dubnovém oznámení dnes JoWood vypustil první tři screenshoty a bližší informace o svém datadisku Forsaken Gods pro fantasy RPG Gothic III. Co všechno slibuje?

  • Samozřejmosti typu nové questy, monstra, zbraně či brnění.
  • Zodpovědět na všechny otázky, které jste si kladli v minulosti.
  • 15-20 hodin intenzivní hratelnosti.
  • Vylepšení uživatelského rozhraní, bojového systému (s novými pravidly pro bitvy) i kvality grafiky díky aktualizovanému enginu.

Ani dnešní tiskovka neprozradila, které studio datadisk vyvíjí. Gothic III: Forsaken Gods vyjde pro PC v anglické verzi v období říjen-prosinec 2008. Mimochodem, červencová Game of the Year edice základní hry bude v krabici ze dřeva a nabídne video o tvorbě hry, plakát a nějaké info o čtyřce - více o sérii v dřívějším zpravodajství.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.