zavřít

Gladiátorem ve hře Colosseum: Road to Freedom

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tohle third-person dobrodružství z římského císařství pro konzoli PS2 nás má zavést do roku 190 n.l.

a kruté a nelítostné arény pro gladiátory, v níž si hlavní hrdina musí vybojovat cestu na svobodu. Každopádně to bude hodně dlouhá a tvrdá cesta. V akci budete moci využít i dvou různých zbraní naráz, dokonce tu půjde bojovat holýma rukama.
Sofistikovaný soubojový model s množstvím dobového arzenálu má nabízet sadu efektních komb a také obranné dispozice jako je blok, přikrčení či kotoul vybraným směrem. Častým zraněním bude možné předcházet výběrem zbroje, o kterou však v aréně lze snadno přijít. Před vstupem do syrové akce nicméně nemá chybět ani propracovaný tréninkový cyklus a některé pěkné nápady, jako je ten s pravidelným stravováním pro navýšení klíčových hodnot jako je síla či vytrvalost. Hlavní postava se má rámcově vyvíjet a na tomto pak máte mít svůj vlastní, osobitý podíl.


Mluví se o velkém počtu skillů, dílem pasivních a dílem aktivních, tyto si pak předdefinujete na vybrané tlačítko DualShocku. Mluví se o nakupování zbraní a zbroje, jejich postupnému vylepšování, ale též o nutném léčení šrámů, za což se tady znovu platí. Tvůrci slibují řadu zajímavých režimů, např. Survival, kde musíte v aréně vydržet až do konce. Team Battle s rozličnými úkoly pro splnění - likvidace celé nepřátelské skupiny, zabití jejich vůdce, apod. Hunting s bojem proti zástupcům divoké fauny (tygři, býci). A v neposlední řadě Duel, nabízející utkání s nějakým proslulým gladiátorem.
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.