Máte námět či připomínku? Napište nám
Gladiátorem ve hře Colosseum: Road to Freedom
zdroj: Archiv
Preview

Gladiátorem ve hře Colosseum: Road to Freedom

28. 4. 2005 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Tohle third-person dobrodružství z římského císařství pro konzoli PS2 nás má zavést do roku 190 n.l.

a kruté a nelítostné arény pro gladiátory, v níž si hlavní hrdina musí vybojovat cestu na svobodu. Každopádně to bude hodně dlouhá a tvrdá cesta. V akci budete moci využít i dvou různých zbraní naráz, dokonce tu půjde bojovat holýma rukama.
Sofistikovaný soubojový model s množstvím dobového arzenálu má nabízet sadu efektních komb a také obranné dispozice jako je blok, přikrčení či kotoul vybraným směrem. Častým zraněním bude možné předcházet výběrem zbroje, o kterou však v aréně lze snadno přijít. Před vstupem do syrové akce nicméně nemá chybět ani propracovaný tréninkový cyklus a některé pěkné nápady, jako je ten s pravidelným stravováním pro navýšení klíčových hodnot jako je síla či vytrvalost. Hlavní postava se má rámcově vyvíjet a na tomto pak máte mít svůj vlastní, osobitý podíl.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Mluví se o velkém počtu skillů, dílem pasivních a dílem aktivních, tyto si pak předdefinujete na vybrané tlačítko DualShocku. Mluví se o nakupování zbraní a zbroje, jejich postupnému vylepšování, ale též o nutném léčení šrámů, za což se tady znovu platí. Tvůrci slibují řadu zajímavých režimů, např. Survival, kde musíte v aréně vydržet až do konce. Team Battle s rozličnými úkoly pro splnění - likvidace celé nepřátelské skupiny, zabití jejich vůdce, apod. Hunting s bojem proti zástupcům divoké fauny (tygři, býci). A v neposlední řadě Duel, nabízející utkání s nějakým proslulým gladiátorem.
zdroj: IGN

martin

Nejnovější články