Flyboys Squadron- MMOG na motivy filmu
zdroj: tisková zpráva

Flyboys Squadron- MMOG na motivy filmu

30. 8. 2006 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio iEntertainment Network dnes ohlásilo, že se chystá vyrobit masivně multiplayerovou hru na motivy nadcházejícího válečného filmu společnosti Electric Entertainment, který bude uveden do kin 22.

září. Film se jmenuje - Flyboys, hra Flyboys Squadron. Jak už bylo naznačeno, tématem je válka. V tomto případě je to konkrétně 1. světová. Hráči budou mít možnost usednout do pilotního křesla deseti nejslavnějších typů věrně nasimulovaných letounů dané doby. Ač jsme výše uvedli, že má jít o masivně multiplayerový titul, je to pravda jen částečná. Součástí projektu je totiž také singleplayer, který má čítat více než 15 misí, na nichž můžete nejdříve vypilovat své schopnosti bojového letce, než se nakonec pustíte do bitky se stovkami dalších hráčů online (první měsíc po zakoupení hry bude přístup k online hraní zdarma).
V každém případě, už 7. září si budete moci vyzkoušet onu masivně mutliplayerovou část Flyboys Squadron v demu, tedy pokud se zaregistrujete kvůli jeho stažení na oficiálních stránkách, kde je momentálně k vidění jak trailer k filmu, tak i filmeček ke hře. Hratelná ukázka bude ale samozřejmě obsahovat jen zlomek toho, co má nabízet plná verze. Další podrobnosti by se měly objevit brzy. Koho by zajímal film, jeho homepage je zde.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články