zavřít

Fight Club (Klub rváčů) potvrzen pro konzole

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal dnes oficiálně oznámili vývoj své bojové hry Fight Club, která by se měla objevit na konzolích PS2 a Xbox.

V souvislosti s potvrzením byla uvolněna sada premiérových screenshotů, které si můžete prohlédnout v naší galerii. Jak již název hry napovídá, Fight Club vás zavede do prostředí, známého ze slavného filmu s Bradem Pittem, u nás uváděného jako Klub rváčů (1999).


Fight Club pro konzole - galerie

Na hře v současnosti pracují Genuine Games, kteří tvrdí, že promakaný bojový systém a spousta dalších prvků se určitě zalíbí jak hardcore tak i obyčejným hráčům. Kromě realistického prostředí a grafiky má ale Fight Club nabídnout též solidní příběh, inspirovaný filmem, ve kterém pochopitelně narazíte i na známé postavy. Titul by měl vyjít koncem příštího roku, více se již brzy dozvíte z této homepage.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.