zavřít

Fatherdale: The Guardiance of Asgard info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Znáte-li dobře severskou mytologii nebo pokud pravidelně sledujete okolo 14.hodiny na TV Nova příběhy slavného Herkula, kde se tato problematika také objevuje, určitě Vám nebude cizí děj nové ruské RPG/strategie/adventura s názvem Fatherdale: The Guardiance of Asgard.

Stručně pro ty, kteří netuší, co to má společného se severskou (konkrétně norskou) mytologií - Asgard, je jedním z devíti míst, kde přebývají severští Bohové (něco jako Olymp v Řecku). Toto místo patří Bohům válečníků, především pak nejvyššímu Odinovi. Je středověk, píše se rok 1072 a na severu zuří válka mezi Bohy a jejich dávnými nepřáteli. Vy jako jeden z mála nesmrtelných hrdinů, Reinar, střežíte prastarý artefakt vědění. Přes 150 unikátních postaviček (nenajdete prý ani jedno dvojče), mnoho zajímavých věcí v inventáři, více než 60 různých lokací - bažiny, lesy atd. Celý svět budete mít na prozkoumání, celý svět budete chránit a pro celý svět také zemřete. Zaplatíte za každé slovo, které vyslovíte.


další nové obrázky

Sedm plnohodnotných epizod s mnoha odlišnými styly a žánry budete muset projít, než se setkáte s tím skutečným nepřítelem. Fatherdale bude hra velkých možností, napětí a překvapení. Ruská firma Snowball Interactive v současné době jedná s mnoha vydavateli a předpokládá vydání hry někdy v prosinci tohoto roku. Pro vážné zájemce jsou na oficiálních stránkách hry připraven trailer a pár krátkých videií, v nichž dojde k zajímavému setkání s pocestnými zloději.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.