Fascinující svět MMORPG Saga of Ryzom
zdroj: tisková zpráva

Fascinující svět MMORPG Saga of Ryzom

12. 8. 2004 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

K balíčku nových screenshotů z masivně multiplayerové fantasy RPG Saga of Ryzom přidáváme navrch ještě pár informací, které vyplynuly z dnešního rozhovoru na HomeLANu.

Tento produkt vývojářské společnosti Nevrax je totiž už velmi blízko svému dokončení. Konkrétně by mělo dojít k zahájení jeho provozu už v září, a to jak v USA, tak současně i v Evropě. Někdy ke konci srpna nicméně proběhne ještě jedno betatestování.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Ovlivnit se tvůrci při své práci nechali řadou různých záležitostí. Zmiňují například klasickou stolní RPG Call of Cthulhu, knihy spisovatelů Asimov, Herbert, Dick, Lovercraft nebo Foster, ale i novější díla jako japonské animované filmy (Mononoke Hime, Harlock, Nausicaa, Ghost in the Shell, Patlabor, Evangelion). Ve velké míře však využili také své vlastní fantazie a sny. Saga of Ryzom je vlastně zhmotněním touhy vývojářů po nalezení nějakého nového a neobyčejného místa.

Příběh hry vypráví o konci jednoho starého galaktického řádu. Objevují se v něm čtyři různé civilizace, všechny hratelné. Tvůrci své dílo považují za velmi odlišné od ostatních podobných titulů a věří, že posouvají žánr MMORPG zase o něco dále. Saga of Ryzom má hráčům poskytovat mnohem více volnosti co do definování jejich role a schopností postavičky. Své místo zde bude mít taktika a chybět nebudou ani masivní souboje s až více než 200 bojovníky najednou. Herní svět je dynamický, příběh se vyvíjí na základě aktivit "guildů".

Update 19:00 - Dodatečně dnes došlo ještě k odhalení jména člověka, který se ujme hudby v této hře. Je jím Bjřrn Arve Lagim, který měl dříve na starosti zvuk pro norskou společnost Funcom, konkrétně šlo o hry The Longest Journey či Anarchy Online, jež se mohou pochlubit řadou ocenění týkajících se právě audia.
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články