zavřít

Expanze Dark Age of Camelot: Shrouded Isles

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úspěšné MMORPG Dark Age of Camelot se dočká svého prvního datadisku.

Oznámili to dnes jeho tvůrci - Mythic Entertainment a Abandon Entertainment, kteří se přiznali, že je nový datadisk již ve vývoji. Ponese název Dark Age of Camelot: Shrouded Isles a jeho vydání se plánuje ještě na letošní rok.

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles rozšíří dosavadní mytologický fantasy svět původní hry přidáním skvělé grafiky a několika nových oblastí k prozkoumání. Říše bude navíc obydlena třemi novými rasami a objeví se zde i některé nové třídy postaviček. Hra bude postavena na novém NetImmerse 3D enginu od Numerical Design Limited a podstatným grafickým upgradem bude také využítí DirectX 8.1. Tato nová technologie prý zvýší celkový dojem ze hry mj. také proto, že bude podporovat vylepšené grafické vlastnosti (stínování, úžasné efekty kouzel a animací, odrazy na povrchu objektů ad.). Více se o Dark Age of Camelot dočtete v našem článku od Pavla Dobrovského, který atraktivně popisuje plnění několika questů.

zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.