zavřít

Evropská beta Metal Gear Online k dispozici

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Připravte se na brzké zahájení veřejného betatestu špionážní onlinovky.

Počínaje dnešní 13. hodinou si všichni majitelé PS3, resp. uživatelé PlayStation Store, mohou zdarma stáhnout beta klient k chystanému Metal Gear Online, síťové komponentě očekávaného čtvrtého dílu. Netřeba nikam spěchat, protože hrát budete moci teprve od pondělka 21. dubna až do 5. května, kdy veřejná beta končí. Abyste hru spustili, bude třeba si nejprve zdarma opatřit Konami ID (registrace zde). Pak nastane čas na tvorbu postavy, kdy si zvolíte vaše čtyři skilly: na výběr budou boje na blízko, práce s nožem, hbitost, lepší reflexy, specializace na těžké zbraně, demolice, odstřelování a další.

Beta obsáhne dvě mapy: Blood Bath, tréninkový komplex na povrchu i pod zemí, a opuštěnou továrnu na zbraně Groznyj Grad (někteří z vás si ji budou pamatovat z Metal Gear Solid 3, kde v ní sídlil mech Shagohod). Vedle klasických DM/TDM si budete moci vyzkoušet i obsazování bodů na mapě v podobě Base Mission a Capture Mission (= CTF). Nemá smysl rozebírat jednotlivé zbraně (kompletní seznam), nicméně jedna si zaslouží pozornost: totiž katapult, z něhož budete moci vaše spolubojovníky vystřelit někam na mapu, nebo se sami posadit do sedla a nechat sebou mrštit na opačnou stranu bojiště.

Kompletní informace k betě naleznete na oficiálním Playstation blogu - více o plné hře v našem zpravodajství.

zdroj: Playstation blog

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.