zavřít

E3 - Tomb Raider: The Angel of Darkness info

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úterní podvečer Vám mohou zpříjemnit také nové obrázky z připravovaného návratu božské Lary Croft ve hře Tomb Raider: The Angel of Darkness vznikající ve spolupráci Core Design a Eidos Interactive.

zdroj: Archiv

Vydání tohoto akčního titulu se plánuje na listopad 2002 pro PC i PS2.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak jsme Vás již několikrát v minulosti informovali, už nepůjde zdaleka o tutéž Laru Croft, jakou ji znáte ze starších her. Přeci jen ji "smrt" trochu poznamenala. Nepůjde pouze o mnohem lepší grafické zpracování hry, v Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness se Lara stane lovcem i lovenou zvěří, přičemž se bude muset spolehnout na svou inteligenci, schopnosti, jež budete moci v průběhu hry dále zdokonalovat, a také nový náboj vyvřelý z Lařiných vnitřních démonů. Navíc se setkáte ještě s jedním hrdinou - Kurtisem Trentem. V The Angel of Darkness se Lara bude často setkávat i s dalšími postavami, s nimiž bude v zájmu svého poslání muset komunikovat.

Hra je postavena na úplně novém enginu, který dokonale využívá síly posledních grafických karet pro PC i PS2, podporuje tedy jak detailní grafiku, různé efekty, tak právě vzájemnou interakci postav. Značně je vylepšen také animační systém - oproti "ubohým" 25 animacím Lary ve starších hrách se zde předvede více než 180 velmi plynulých animací. Očekávat můžete také zcela nový ovládací systém umožňující mnohem intuitivní a přímé ovládání hlavní postavy.
zdroj: PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.