zavřít

E3 - Ben Hur jako závody koňských spřežení

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzský vydavatel Microids se chystá na E3 prezentovat svou novou hru Ben Hur, která je inspirována stejnojmennou knihou (1880) a filmem (1959).

Žánrově ale nepůjde o náboženstvím zabarvenou adventurou, nýbrž o závody. A protože román se odehrává v 19. století, půjde samozřejmě o závody koňských spřežení nejen v římských arénách, tedy něco podobného jako Xboxový titul Circus Maximus. Dnes tu máme sadu prvních screenshotů a několika artworků.


další nové obrázky

Ben Hur bude nabízet čtyří odlišné módy - trénink, kariéru, závod a arkádu. V prvním z nich se samozřejmě budete učit váš vůz ovládat, úskalí tratí a dostávat se celkově do hry. V kariéře se postupně zúčastníte všech významných závodů, které hra nabízí. V dalším módu si budete moci zajet jenom jeden z těchto závodů na zkoušku a konečně v arkádovém módu se bez oklik vrhnete přímo do hlavní soutěže. Ben Hur bude také nabízet multiplayer (s podporou split-screenu!) s dohromady čtrnácti okruhy, stejným počtem vozů a šestnácti posádkami. Hra Ben Hur je podle vyjádření Microids zatím hotova z 35% procent, ale prý ji stihnou dokončit do začátku příštího roku.

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.