zavřít

Dojmy z nových misí v demu Warcraft III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předevčírem vydané demo Warcraft III: Reign of Chaos se rychle šíří internetem, takže se pojďme blíže podívat na to, co nám přesně nabízí.

V tutorialu se hráč seznamuje s ovládáním hry a budováním základny na začátku každé mise. Poté, co úspěšně osvobodí Groma Hellscreama z lidského zajetí se společně s Thrallem vydá na ukradených lidských lodích na cestu do Kalimdoru. Zatímco v originální hře se pak s Orky setkává až poté, co je bouře vynese na kalimdorské břehy, singleplayerová část dema nabízí jako bonus událost na malém ostrůvku Maelstrom.

Orkové jsou nuceni zde přistát, protože bouře a silný vítr jim strhá plachty a způsobí velké škody na lodích. Thrall se na ostrově seznamuje s místním trollem Sen'Jinem a v zápětí dochází k bitvě mezi Orky a lidmi, kteří mají na ostrově již nějaký týden postavenou základnu. Po šarvátce, která sama o sobě přináší jen další tuctovou misi do Warcrafta III, ale začíná mnohem zajímavější průchod jeskyněmi pod ostrovem.


nové obrázkykompletní galerie

V této části hry se hráč seznamuje s částečně novým prostředím - tryskající lávou, důlními vozíky anebo třeba vzpourou zajatců proti svým věznitelům. Dále absolvujete hromadnou bitku přibližně v půlce hry, která dodává levelu úplně nové kouzlo. Když Thrall konečně vyleze z jeskyně, musí za pomoci svých vojáků dvacet minut bránit základnu, než se podaří dokončit opravy na lodích (v plné hře byl tento obranný typ mise přítomen u každé rasy).

Posledním plusem WarCraft III dema je multiplayerová mapa DeadLock. Můžete si ji zdarma zahrát přes Battle.net - level je pro více hráčů, ale v případě demoverze budete omezeni na hru pouze za Orky a pouze ve variantě 1x1. Protihráčů ale určitě najdete dost díky jednoduchému vyhledávání na Battle.netu. Zhruba 100 MB velké demo stahujte odsud.
zdroj: vlastní zpráva

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.