Do podsvětí s Titan Quest: Immortal Throne
zdroj: tisková zpráva

Do podsvětí s Titan Quest: Immortal Throne

18. 1. 2007 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Přídavek pro kvalitní RPG rubačku vás pozve do podsvětí, kde zkřížíte zbraně s generály temné armády.

Pokud si mezi hraním Titan Questu uděláte také trochu času na zjišťování, co je nového s chystaným datadiskem, pak právě tahle zpráva je pro vás ta pravá. Nejenže vám v jejím rámci můžeme předvést balík asi dvaceti nových screenshotů, ale zároveň pro vás máme i video, které představuje deník vývojářů a během svých 3 minut zachycuje poměrně dost záběrů ze hry.

Titan Quest: Immortal Throne, jak se addon jmenuje, má původní hru obohatit o spoustu novinek v podobě nějakých těch levelů (ty se svými 30 novými posláními slibují dalších 15 hodin zábavy), nových schopností hrdinů, dalších 20 typů monster či různých předmětů (mj. přes 400 nových částí vybavení). Zároveň ji má v některých ohledech zdokonalit a v potaz budou tvůrci brát prý také připomínky komunity hráčů. Abychom byli konkrétnější, navýší se například hranice úrovně, které může hráč se svou postavičkou dosáhnout, a to na level 75. Ostatně při cestě do podsvětí, kam vás mj. Immortal zavede (např. překročíte řeku Styx a zkřížíte zbraně s generály temné armády v Elysiu), to určitě budete potřebovat.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Další novinkou mají být karavany, které poputují od města k městu a vám tak poskytnou navíc trochu místa pro uložení ne úplně nezbytně potřebných předmětů a umožní vám také přenos těchto věcí mezi vašimi hrdiny. Pak tu také potkáte úplně nový typ NPC. Budou to kouzelníci, kteří mají ve hře plnit dvojí roli. Jednak vám pomohou odstranit ze zbraní relikvie, přičemž si budete moci vybrat, zda chcete v inventáři zachovat onu zbraň či právě relikvii. To samozřejmě nebude zadarmo a čím vzácnější kousek to bude, tím bude vyšší cena. Druhá funkce těchto kouzelníků bude spočívat v tom, že vám pomohou vytvářet mocné předměty zvané artefakty. Čím mocnější to má být, tím vzácnější budou třeba ingredience. A půjdou vyrábět i artefakty z artefaktů. Takovéhle věci vás pak obdaří nějakými bonusovými vlastnostmi.

Těšit se můžete rovněž na svitky, tedy jednorázová kouzla nebo takové doplňky ke schopnostem, které už ovládáte. Získat je můžete za určitý obnos od obchodníků. Cena bude opět závislá na účincích. Svitky také půjdou umístit do slotů pro rychlé použití. Jak už bylo naznačeno výše, tvůrci se jali vedle implementace nových prvků zdokonalovat některé stávající systémy. Tak prošel kompletní renovací také ekonomický systém, takže nabízí mnohem více možností, upraven byl rovněž systém pro automatické třídění věcí v inventáři, částečně AI a ovládání, stejně jako spousta dalších věcí (přepsán byl i systém ukládání hry, atd.).
zdroj: gamespot

korgull

Nejnovější články