Co nového v Neocron: Beyond Dome of York
zdroj: tisková zpráva

Co nového v Neocron: Beyond Dome of York

1. 2. 2004 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Studio Reakktor zveřejnilo podrobný seznam vlastností a obsahu chystaného prvního, už více než rok připravovaného, oficiálního datadisku k cyberpunkové masivně multiplayerové RPG/FPS Neocron.

Addon dostal podtitul Beyond York of Dome a měl by vyjít v druhém čtvrtletí tohoto roku. Takže nač se můžete těšit? Především byla použita vylepšená technologie 3D engine. Můžete proto očekávat výrazné zlepšení kvality grafické stránky hry. To se mimochodem dotkne mj. i striptýzových, př. barových tanečnic, díky kterým se Neocron stala podle loňského srpnového vydání časopisu PC Gamer šestou nejvíce sexy hrou. Tvůrci sebekriticky přiznávají, že kvůli nízkému množství polygonů sličné děvy vypadaly spíše jako kubistická díla a tak se je rozhodli nahradit vícepolygonovými modely se složitějšími "motion-capture" animacemi.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Datadisk získal svůj název od nového města Dome of York, které s ním bude do původní hry včleněno a rozšíří ji tak o přibližně 40 nových map, lokací a podzemních chodeb. V podstatě se dá říci, že je Dome of York stejně velké jako Neocron City. Dojde také k přeorientování cílů hry. V BDOY půjde více o konflikt mezi dvěma říšemi Neocron City a Dome of York. Další změny a vylepšení budete moci zaznamenat také v hackování či obchodování. Nováčci budou mít k dispozici úplně nový systém tvorby postaviček a přepracován byl i způsob uvedení nové postavy do světa Neocronu. Některé z vás snad potěší i možnost upravit si své vlastní apartmá podle svého. Oblast známá jako Wastelands bude v BDOY mnohem živější a zajímavější. Bude tam více táborů, oáz a ruin. K novým úkolům přibudou i nová monstra/nepřátelé a kromě různých vozítek, se zde objeví i nějaká ta "létatka".

Novinek bude v Neocron: Beyond Dome of York ještě mnohem více. Podrobnější výklad najdete na oficiálních stránkách. Během tohoto měsíce by mělo dojít k oznámení ceny, za kterou si bude možné datadisk pořídit. Předobjednávky bude exkluzivně přijímat Neocron.com, a to od 15. března 2004.

zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články