zavřít

Bonusy v Unreal Tournament III na X360

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kompenzace za zpoždění oproti ostatním platformám jsou tradičního charakteru. + X360 TRAILER

Po komerčním propadáku PC verze a středně přijaté PS3 verzi se menší část Epicu, co není vytížena Gears of War 2, soustředí na dokončení portu na konzoli od Microsoftu. Ta dostane hru až jako poslední platforma, což může být zpětně vnímáno jako špatné rozhodnutí, neboť vzhledem k počtu aktivních uživatelů na Xbox Live tam docela dobře může být nejhranější. Co jsme se o portu dozvěděli nového (vedle čtyř obrázků)?

  • Potvrzeno vydání někdy v létě, hra nyní už běží bezproblémově.
  • Exkluzivní obsah v podobě pěti map (z toho tři úplně nové vč. Rails + dvě předělávky) a dvou nových postav (nic z toho se ani dodatečně neobjeví pro PS3/PC).
  • Přídavky vypuštěné pro ostatní verze naopak budou automaticky součástí UT3X360 (hezká zkratka :)

Unreal Tournament III X360 trailer - stažitelná verze (46 MB, HD)
  • Nová možnost hrát kooperativně kampaň nebo proti sobě ve split-screenu ve čtyřech lidech (případně dva přes System Link), což PS3 neumožňovala.
  • Podpora hráčských modifikací v X360 verzi definitivně nebude (narozdíl od PS3), Microsoft se pořád bojí možných problémů a chce mít Xbox Live pod kontrolou.
  • Ve hře bude nějaké překvápko, které odkryje více o Gears of War 2.
Více o Unreal Tournament III, vč. recenze či video-recenze, v našem předešlém zpravodajství.
zdroj: Shacknews, GameSpot

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.