zavřít

Aquadelic - české závody vodních člunů komerčně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z původně freewarového počinu se vyklubal takový Test Drive Unlimited na vodě, ale základem zůstávají arkádové závody.

Pozorní čtenáři TISCALI Games nebo SCORE neslyší o této hře prvně, jelikož ji odhalil rozhovor se slovenskými 3D People, kteří spolu s iHobo malému českému týmu Hammerware asistují při vývoji a pomáhají s dostáním se do světa. Po vzoru Everglade Rush/FUEL půjde o arkádové závody v motorových člunech, v nichž vedle standardních zbraní jako torpédo budete moci zpomalit soupeře třeba invazí skákajících žab. I když bychom možná měli použít spíš minulý čas - Aquadelic totiž původně byl freewarovým počinem, který vyhrál v kategorii simulací v soutěži Becherovka Game 2005 a který si stále můžete stáhnout (10 MB). Komerční verze hry, z níž pochází tři obrázky, pochopitelně bude vše v mnohem větším měřítku.


Co však zůstane nezměněno, je důraz na svobodu pohybu po vodní hladině, s čímž úzce souvisí mód Free Ride. Tady nelze nezmínit zjevnou inspiraci hitem Test Drive Unlimited, neboť i v Aquadelic můžete budovat svou kariéru s užívat všech výsad sportovní celebrity. Mezi závody si budete volně plout po celém pobřeží a hledat tam vhodého sponzora, pořizovat luxusní rezidence za vydělané peníze a kupovat či přemalovávat svou loď. Dějištěm se přitom stanou karibské ostrovy, řecké pobřeží či řeka kdesi v Rusku, jež prý spatříte také z ptačí perspektivy při pilotování letadla. Zdali si Brňáci neukousli až příliš velké sousto, zjistíme letos na podzim, kdy hra určená pro Windows XP/Vista vyjde (distributor zatím nebyl oznámen).
zdroj: Doupe, homepage
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.