zavřít

Akční adventura Shuriken School nejen pro malé

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy tento rok, v Evropě snad ale až v roce příštím, by se měl televizí prohnat nový animovaný seriál s názvem Shuriken School.

Právě tímto pořadem je inspirovaná i nově oznámená 3D akční adventura španělské společnosti Zinkia Entertainment a francouzské Xilam Animation. Tato hra by měla být určena primárně hráčskému publiku mezi 6 až 12 lety, ale užije si ji prý stejně dobře celá rodina. Dočkat bychom se jí měli ve verzích pro Xbox, PS2 a PC, ale to až začátkem roku 2007.
Podle tiskové zprávy by Shuriken School v herním podání měla kombinovat akci, humor a fantazii, stejně jako její seriálová předloha. Hráč prý ztvární roli Eizana Kaburagiho, který navštěvuje poněkud neobyčejnou školu pro nindži. Spolu s Eizanem vás čeká velké dobrodružství na jehož konci by měla být záchrana celého světa. Těšit se prý můžete na spoustu velmi rozmanitých misí a úkolů. Během své cesty za odhalením starověkých tajemství legendárního mistra nindžů, se vám dostanou do rukou různé zajímavé zbraně, naučíte se novým kouskům a objevíte v sobě nečekané schopnosti. Tvůrci slibují vedle úžasné grafiky a vysoce kvalitních filmečků minimálně 60 hodin zábavy. Žádné obrázky však zatím nejsou k dispozici - snad až se hra předvede na E3.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.