zavřít

Získejte ty historicky nejlevnější konzole PlayStation 4 v Black Friday na CZC.cz + vouchery na 5× 100 Kč jako dárek ke každé objednávce

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

CZC.cz v rámci právě probíhající akce Black Friday zlevňuje stovky (nejen) herních produktů a myslí samozřejmě i na ty, kteří si chtějí pořídit domů herní konzoli.

Jako bonus dostanete pouze u CZC.cz extra vouchery v hodnotě 5x100 Kč na nákup her a herního příslušenství pro vaše budoucí objednávky. Můžete si tak pořídit konzoli PlayStation 4 a přihodit k ní rovnou několik her, případně extra periferie.

Konzoli PlayStation 4 teď v CZC.cz pořídíte za ty vůbec nejnižší ceny v historii. Vybírat můžete hned z několika dostupných variant. Co takhle si pořídit PlayStation 4 Pro s 1TB diskem a extra měnou do střílečky Fortnite?

Anebo vám bude stačit klasická PS4 Slim, se kterou rovněž dostanete extra V-Bucks do Fortnite? Tím ale náš výčet nekončí. Pro multiplayerové zápolení se hodí jako ulitá PlayStation 4 Slim se dvěma ovladači DualShock v bundlu se hrou FIFA 20.

akci Black Friday na CZC.cz si vybere skutečně každý.

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.