Zahraj to chytře s Nvidia GeForce GTX 1650 a 1650 Ti
zdroj: Inzerce

Zahraj to chytře s Nvidia GeForce GTX 1650 a 1650 Ti

4. 8. 2020 10:05 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Škola už zase klepe na dveře, ale to nemusí znamenat konec zábavy. S notebookem MSI GF63 Thin hravě zvládneš obojí!

Modelová řada GF nabízí výborný poměr cena/výkon. Tělo laptopu má hmotnost pouze 1,9 kg, a díky minimálnímu rámečku nabízí velký displej v poměrně malém těle. Můžeš si jej vzít téměř kamkoli, ať už na práci či zábavu.

Výkon v pevném kovovém těle

MSI PR zdroj: Inzerce

Grafická karta GeForce GTX 1650 / 1650 Ti a nejnovější procesor Intel Core 10. generace kombinují neobyčejný výkon. Kompaktní vyztužené kovové tělo s tloušťkou pouze 21,7 mm je jen o trochu větší než A4 papíru, takže se pohodlně vleze do batohu.

MSI PR zdroj: Inzerce

Konektory

Bereš si s sebou do školy nejenom myš, ale také další příslušenství? Potom jistě oceníš USB 3.2 typu C a celkem tři USB 3.2 porty typu A pro připojení flashky či mobilu. Na koleji pak připojíš externí monitor přes HDMI či mini Display port, a v klidu si tak rozšíříš plochu displeje, aby sis pořádně užil hraní nebo seriál.

MSI PR zdroj: Inzerce

Zvuk

Přestávka nebo pauza mezi vyučováním, to je ten nejlepší čas si něco zahrát či pustit. S Nahimic 3 si užiješ prostorový zvuk nejen ve hře, ale i při poslechu hudby nebo sledování filmu. A pokud nechceš nikoho rušit (nebo naopak být rušen), pozlacený sluchátkový konektor s optimalizovaným výstupem ti zajistí parádně čistý, detailní a hlasitý zvuk do sluchátek.

MSI PR zdroj: Inzerce

Baterie

S výdrží baterie až 7 hodin můžeš jít do školy klidně bez napájecího adaptéru. Psaní zápisků, hledání informací na internetu, k tomu občas nějaká ta hudba či video? Žádný problém, MSI GF63 Thin to hravě zvládne.

MSI PR zdroj: Inzerce

Nejnovější články