Z parodie na PUBG se stala samostatná hra, Cuisine Royale teď chystá italskou kuchyni
zdroj: Archiv
Komerční sdělení / PR

Z parodie na PUBG se stala samostatná hra, Cuisine Royale teď chystá italskou kuchyni

25. 9. 2018 17:22 | autor: Inzerce

Trhlá jídelní variace na žánr battle royale, Cuisine Royale, spouští novou tematickou kampaň s názvem The Seasons of Grande Cuisine. První fáze nové kampaně má být věnována celosvětově proslavené italské kuchyni, kdy ale nebudete stát u plotny a vařit těstoviny. Namísto toho se pustíte do přípravy pizza kalhot, mafiánských obleků, benátských masek, provokativního graffiti, antických náhrobků a podobných netradičních „jídel“.

Jak už asi tušíte, vařit nebudete jen tak z obyčejných přísad – jednou z ingrediencí jsou například slzy nepřátel. K ruce budete mít také velmi specifické kuchyňské nádobí, jako třeba kulomet ve formě mlýnku na maso.

Pro speciální italskou verzi jídla je pak potřeba v herním obchodě zakoupit kuchařku s názvem Godfather. Z receptů nicméně získáváte pouze kosmetické předměty, které si můžete po ukončení The Seasons of Grande Cuisine nechat, nebo je za herní měnu prodat jiným hráčům.

zdroj: Archiv

Cuisine Royale nedávno vyšla na Steamu, respektive je tam dostupná zatím v rámci programu předběžného přístupu a zdarma. Plná verze hry by měla vyjít ještě v průběhu letošního roku, ale jestli bude hra i poté zdarma, nebo si za ni něco málo zaplatíme, zatím není jasné. Jasné ale je, že ve hře najdete stoprocentně bezplatné a férové loot boxy, na rozdíl od řady jiných her.

Z obrázků i přiloženého traileru je jasné, že tahle hra se opravdu nebere vážně, ostatně původní nápad na Cuisine Royale se urodil v hlavně tvůrců MMO střílečky Enlisted, kdy šlo původně jen o aprílový žertík. Jenže jednorázový vtípek se chytil a najednou je z něj samostatná hra.

Cuisine Royale najdete na Steamu pod tímto odkazem.

Nejnovější články