Vyhrajte smartphone za 14 tisíc. Soutěž o OnePlus Nord
zdroj: Inzerce

Vyhrajte smartphone za 14 tisíc. Soutěž o OnePlus Nord

14. 9. 2020 15:15 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Ve spolupráci s Mobil Pohotovost a oblíbeným výrobcem smartphonů i příslušenství OnePlus, který před nedávnem oficiálně vstoupil na český trh, jsme si pro vás přichystali velkou soutěž. Hrajeme totiž o nadupaný smartphone OnePlus Nord v té nejvýkonnější konfiguraci.

Zapojit se do soutěže je jednoduché. Stačí níže vyplnit všechny soutěžní otázky a zadat svůj email. Soutěžit můžete do 24. 9. a následující den ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce. Třeba právě na vás se usměje štěstí a vyhrajete novinku OnePlus Nord 12GB/256GB v hodnotě bezmála 14 tisíc korun.

Společnost OnePlus má ve svém portfoliu celou řadu produktů – od klasického příslušenství přes bezdrátová sluchátka až po populární smartphony. Nejnovějším přírůstkem v nabídce značky je právě telefon OnePlus Nord, kterému se často přezdívá „zabiják vlajkových lodí.“ Za přijatelnou cenu totiž nabízí skutečně slušnou výbavu. Ve své cenové kategorii představuje OnePlus Nord tu nejlepší možnou volbu a v některých aspektech dokonce konkuruje i výrazně dražším modelům.

Pro více informací o OnePlus Nord a snazší zodpovězení otázek se mrkněte na mp.cz.

Nejnovější články