Vyhlášení soutěže o tři kusy stolní hry Euthia: Torment of Resurrection
zdroj: DIEA Games

Vyhlášení soutěže o tři kusy stolní hry Euthia: Torment of Resurrection

29. 5. 2020 14:53 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce |

Kickstarterová kampaň české stolní hry Euthia: Torment of Resurrection má před sebou poslední dny a my jsme vám dali možnost vyhrát jednu ze tří kopií hry. Akorát tak včas na to, abyste věděli, zda musíte, nebo nemusíte projekt podpořit.

Předmětem soutěže je jedna normální edice hry Euthia: Torment of Resurrection, jedna její deluxe edice s plastovými figurkami hrdinů a draka a jedna legendární edice s figurkami, pořadači, látkovými pytlíky a kovovými mincemi. Soutěže se zúčastnilo obrovské množství soutěžících, což jen potvrdilo enormní zájem o tento unikátní český projekt. Vyhrát mohou ale pouze tři a jsou jimi:

  • Pavel Hadrava, kterému gratulujeme k výhře základní hry,
  • Eva Brixi, které gratulujeme k výhře deluxe edice hry,
  • Jan Konvička, kterému gratulujeme k výhře legendární edice hry.

Všichni výherci by měli v následujících dnech kontrolovat své emailové schránky, kde je budou kontaktovat autoři kvůli domluvě na předání hry. Zdůrazňujeme, že hra půjde teprve do výroby, takže počítejte s tím, že na ni budete čekat několik měsíců. Výhercům gratulujeme a pro vás ostatní máme alespoň správné odpovědi na soutěžní otázky:

1) Řady pěti hrdinů obsažených ve hře se v průběhu kampaně rozšířily o novou postavu a nás zajímá, o koho jde.

Až na pár výjimek jste správně volili trpaslíka. Pouhé 1,2 % respondentů volilo orka či vílu, a našel se dokonce jeden odvážlivec, který hlasoval pro pračlověka.

2) Můžete svého hrdinu vybavit zbrojí jednoho typu, tedy takzvanou sadou, která vám přinese další výhody?

Jistěže můžete. Teď už jen zbývá přesvědčit těch 12 lidí, kteří si to nemyslí…

3) Co se s hrdinou stane po jeho smrti?

Tady už začalo přituhovat a spousta lidí si myslí, že lidé po smrti jednoduše, mno, umřou. Ale kdepak, 96,6 % soutěžících správně podotklo, že smrt není ničím jiným než reinkarnací v kostele.

4) Euthia: Torment of Resurrection je v jádru kompetitivní hrou, kterou může vyhrát jenom jeden hráč. Přesto v jednu chvíli musí hráči spojit síly. Kdy se tak stane?

Na této otázce se nejvíce vylamovaly zuby. Téměř desetina všech soutěžících si myslela, že může přizvat jiné hráče do souboje s běžným monstrem, jsou spolu od začátku hry, nebo že spolu dokonce chodí do hospody na pivo. Ale pravdou je, že spolu bojují proti bossovi až v samotném závěru hry.

5) Má Euthia mód pro jednoho hráče?

Proti bylo pouhé jedno procento soutěžících, a jde tedy o tu nejjednodušší otázku celé soutěže.

Děkujeme za účast a příště se třeba štěstí usměje na vás!

Nejnovější články