zavřít

Ve druhém díle GPTV se recenzuje The Division 2 a vzpomíná na druhý PlayStation

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Herní pořady v poslední době prožívají (minimálně v České republice) menší renesanci. Po úspěšném startu se opět po měsíci hlásí o slovo GPTV, na které spolupracují bývalí tvůrci Game Page.

Autoři si vzali k srdci několik výtek od diváků, kteří si stěžovali především na krátkou stopáž a malý počet hraných scének. Nově má pořad téměř patnáct minut, a kromě moderátorky Naomi Adachi se ve scénkách objeví i CZC Geek Jaromír Möwald.

Jádrem pořadu je opět recenze – tentokrát na aktuální hitovku The Division 2 z dílny Ubisoftu. Nechybí ani svižný novinkový přehled těch nejzajímavějších zpráv a vydaných her, které se urodily za poslední čtyři týdny, nebo retro se vzpomínkou na start nejúspěšnější konzole všech dob, PlayStationu 2. A pokud si chcete obohatit svůj herní koutek, můžete si zasoutěžit o trojkombo myši, klávesnice a bezdrátového headsetu od firmy HyperX.

Sledujte druhý díl GPTV:

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.