Úsvit spravedlnosti je tady. Soutěžte s námi o trička Batman vs Superman!
zdroj: tisková zpráva

Úsvit spravedlnosti je tady. Soutěžte s námi o trička Batman vs Superman!

23. 3. 2016 16:00 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

U příležitosti premiéry filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti vám ve spolupráci s distributorem filmu, společností Freeman Entertainment, přinášíme soutěž o 10 oficiálních triček s motivem filmu. Stačí jen do 27. března odpovědět na sérii tří otázek a doufat ve vylosování. Výherce oznámíme v tomto článku v průběhu příštího týdne.

Ve filmu režiséra Zacka Snydera Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti se poprvé na stříbrném plátně setkají Batman / Bruce Wayne a Superman / Clark Kent. V roli Batmana uvidíme držitele Oscara Bena Afflecka a roli Supermana ztvárnil Henry Cavill.

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

Soutěž o 10 triček s motivem Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Anketa: SOUTĚŽ: Batman vs. Superman

Hlasování již skončilo.

Soutěž končí 27. března 2016

triko do souteze zdroj: tisková zpráva

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti bude uveden v ČR 24. března ve formátech 3D a 2D a ve vybraných kinech ve formátu IMAX 3D.

http://www.batmanvssuperman.cz

Nejnovější články