Trust GXT 980 jako skvělá volba při výběru výkonné herní myši
zdroj: Foto: CZC

Trust GXT 980 jako skvělá volba při výběru výkonné herní myši

30. 1. 2023 9:35 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Společnost Trust dobře známe i z našeho prostředí jako výrobce, jenž dokáže elegantně propojit skvělé vlastnosti a dostupnou cenu. Nejinak je tomu u bezdrátové herní myši Trust GXT 980, která se může pochlubit celou řadou skvělých vlastností, ale i bezkonkurenční cenovkou.

Výborná upravitelnost

Pokud má být myš herním pomocníkem bez omezení, musí nabízet dostatečně širokou škálu nastavení podle potřeb každého hráče. Trust GXT 980 má i přes svůj minimalistický design hned 6 programovatelných tlačítek, stejně tak nechybí ani tlačítko pro změnu DPI či vypnutí/zapnutí podsvícení. Využívat lze i pokročilého softwaru, jenž pomůže při úpravě tlačítek, světelných efektů či maker. Při správném nastavení tak můžete okamžitě reagovat na herní situaci a získat výhodu nad svými soupeři.

Špičkový optický senzor

To nejdůležitější je ale pochopitelně kvalita myši jako takové. Trust GXT 980 se drží vysoké úrovně jak z pohledu zpracování, tak z pohledu výkonu. Myš váží pouze 111 gramů, při hraní proto nebude brzdit jako koule na noze. Šasi je zhotoveno z kvalitních pevných plastů, jež jsou příjemné na dotyk a skvěle drží v ruce. Uvnitř myši pak nalezneme optický senzor PixArt PMW3325, který zvládne rozlišení až do 10.000 DPI. Zaznamená proto i nejdrobnější pohyby, na něž se během herních klání dostane.

Nastavitelné RGB osvětlení

Trust zdroj: Foto: CZC

Trust GXT 980 perfektně zapadne do každého herního doupěte i díky univerzálnímu RGB osvětlení. Nastavte si podsvícení přesně tak, jakou máte zrovna náladu, případně podle ostatních částí vaší sestavy. Při hraní člověk musí podávat výkony, ale zároveň i vypadat skvěle, ne? V pokročilém softwaru lze navíc využívat celého zástupu světelných efektů, které budou parádně doplňovat to, co se na vaší obrazovce odehrává.

Pořiďte si Trust GXT 980 na CZC.cz

Skvělou herní myš Trust GXT 980 za příjemnou cenu pro vás máme skladem připravenou na CZC.cz. Pokud hledáte parádní doplněk svého herního koutku, případně chcete posunout své hraní o další krok kupředu, stačí kliknout a za chvíli je bezdrátová myš Trust GXT 980 na všem stole. 

Udržitelnost ve společnosti Trust

Trust zdroj: Foto: CZC

Společnost Trust na celosvětový trh přináší množství zařízení a produktů, mezi které patří nejen herní myši, ale například i mikrofony, klávesnice, herní křesla, headsety nebo třeba i chytré žárovky. V takovém množství už firma musí přemýšlet o stopě, jíž zanechává na naší planetě. Zástupci Trust tak kladou velký důraz na udržitelnost svých produktů a chtějí tvořit férová digitální příslušenství – férová pro lidi, férová pro planetu, férová cenou. Své aktivity na poli udržitelnosti dotáhla společnost tak daleko, že za rok 2022 získala prestižní zlatou medaili EcoVadis. Herní myš Trust GXT 980 je proto perfektní volbou i pro hráče, kterým záleží na tom, jaký dopad má jejich hraní.

Nejnovější články