zavřít

Šestá GPTV recenzuje střílečku Wolfenstein: Youngblood a vzpomíná na první KOTOR

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce Komentáře: 0

S menším zpožděním, ale zato s dvojnásobnou dávkou humoru, je tu opět herní pořad GPTV z dílny CZC.cz, ve kterém se můžete těšit na recenzi kooperativního Wolfensteinu: Youngblood, svižné novinky a průlet aktuálními červencovými tituly.

Nesmí chybět ani retro koutek, v němž jsme tentokrát zavzpomínali na parádní RPG od BioWare – Star Wars: Knights of the Old Republic. A samozřejmě neabsentuje ani soutěž, ve které se tentokrát hraje o krásnou herní židli od společnosti Connect IT.

Partnerem pořadu GPTV jsou procesory Intel Core 9. generace, které jsou nejlepší volbou pro každého hráče.

Sledujte šestý díl GPTV:

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.