zavřít

Připomeňte si všechny scénky z prvního roku GPTV a těšte se na Cyberpunk 2077!

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Začátky roku bývají, z herního hlediska, často velmi plonkové a na první pořádnou pecku se leckdy hodně načekáme. I proto se v této GPTV musíte obejít bez hlavní recenze, ale náhrada je více než výživná. Jednak je to rozšířená část preview, ve které se zevrubně podíváme na tituly jako Cyberpunk 2077 nebo Doom Eternal.

A tak trochu vzpomínkovou, tak trochu výroční rubriku retro tentokrát zastupuje všech 11 scének z prvního roku vysílání pořadu GPTV. Leckdy jsou ještě mnohem trapnější (nebo vtipnější?), než si myslíte! Nesmí samozřejmě chybět ani soutěž, v níž můžete vyhrát trojici setů klávesnice, myši a podložky od firmy CONNECT IT.

Partnerem pořadu GPTV jsou herní a pracovní notebooky Dell, ohromující ve všech směrech, které nabízí nejširší nabídku té nejvyšší kvality.

Sledujte dvanáctý díl GPTV:

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.