zavřít

Pořad o herní hudbě Vektor vysílá nově v pondělí, nalaďte si díl věnovaný Detroitu

PlayStation 4

- Komerční sdělení / PR autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Herně-hudební pořad Vektor brzy oslaví třetí výročí své existence. Rozhlasové pásmo, věnované tomu nejzajímavějšímu, co lze ve hrách slyšet, už má za sebou sedmdesát dílů a nově se přesouvá na pondělní večery. Už dnes si v něm můžete poslechnout výběr z rozšířené edice soundtracku Detroit: Become Human.

Už od roku 2016 vysílá Vektor na vlnách Radia 1 a jeho záznamy si následně můžete poslechnout na mixcloudovém profilu pořadu. Pořad, připravovaný naším redakčním kolegou Lukášem Grygarem, mapuje herní hudbu všech žánrů i podob a nechybí samozřejmě i výlety do její dávné minulosti. Vektor vysílá každý druhý týden v měsíci od 22:00, ale s novým rokem se přesunul na nový den: pondělí.

Už dnes večer si tedy můžete živě poslechnout díl, který bude celý věnovaný hudbě ze hry Detroit: Become Human. Tu u nás můžete aktuálně sledovat i v probíhajícím longplayi, kde Lukáše zaujala jako jedno z pozitiv hry. Soundtrack vyšel také v rozšířené pěticédéčkové edici a právě z té zazní dnes večer ve Vektoru bezmála hodinový výběr.

Na soundtracku se podíleli hned tři různí skladatelé, z nichž každý obstaral hudbu pro jednu ze tří hlavních postav. Jak se liší skladby pro Connora, Karu nebo Markuse, to už uslyšíte dnes od desáté večer na Radiu 1.

Tagy: Radio 1 sci-fi soundtracky adventura herní hudba

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.