zavřít

Ponoř se do děje hry díky prostorovému zvuku

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Moderní hraní her není jen o skvělém obraze, ale také o úžasném prostorovém zvuku. Herní konzole nové generace jako jsou Xbox One nebo Play Station 4 Pro umožní díky digitálním výstupům vytvoření kvalitní zvukové scény od klasické konfigurace 5.1 až po nekompromisní Dolby Atmos.

Hraješ rád FIFU nebo NHL? Díky prostorovému zvuku se staneš hráčem v poli. Preferuješ raději FPS střílečky jako Call of Duty či Battlefield? Ocitni se uprostřed epické bitvy s přesnými efekty výbuchů a zažij svištění kulek kolem hlavy. Nebo si vášnivý příznivce závodních her typu Forza a Grand Turismo? Užij si burácející motory a pískání gum na vlastní uši.

Když právě nehraješ, prostorový zvuk oceníš u oblíbených filmů či seriálů.

foto2

Přijď si poslechnout prostorové ozvučení, které ti tvá konzole nabízí! U nás ve studiu si aktuálně můžeš vyzkoušet dostupnou sestavu legendární značky TANNOY nebo sestavu značky KEF v konfiguraci 7.1. Zahrát si můžeš na konzolích Xbox One X či PlayStation 4 nebo si pustit film ve 4K kvalitě s prémiovým zvukem.

Kde nás najdeš? Čerčanská 640/30, Praha 4. Pokud pojedeš veřejnou dopravou, tak jsme pár minut pěšky od zastávky Kačerov nebo u nás můžeš zaparkovat i autem přímo před budovou.

Dej nám jen prosím předem vědět, kdy dorazíš na tel: 724 902 208 nebo na info@aaaelektronika.cz

foto3

Neváhej, přijď a poznej perfektní zvuk, ať hraješ, posloucháš či koukáš na film.

Těšíme se na tebe!

Akce platí od 1. července do 31. srpna

Více o akci na stránkách AAA Elektronika.

Zdroje: Inzerce

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.