zavřít

Ponoř se do děje hry díky prostorovému zvuku

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Moderní hraní her není jen o skvělém obraze, ale také o úžasném prostorovém zvuku. Herní konzole nové generace jako jsou Xbox One nebo Play Station 4 Pro umožní díky digitálním výstupům vytvoření kvalitní zvukové scény od klasické konfigurace 5.1 až po nekompromisní Dolby Atmos.

Hraješ rád FIFU nebo NHL? Díky prostorovému zvuku se staneš hráčem v poli. Preferuješ raději FPS střílečky jako Call of Duty či Battlefield? Ocitni se uprostřed epické bitvy s přesnými efekty výbuchů a zažij svištění kulek kolem hlavy. Nebo si vášnivý příznivce závodních her typu Forza a Grand Turismo? Užij si burácející motory a pískání gum na vlastní uši.

Když právě nehraješ, prostorový zvuk oceníš u oblíbených filmů či seriálů.

foto2

Přijď si poslechnout prostorové ozvučení, které ti tvá konzole nabízí! U nás ve studiu si aktuálně můžeš vyzkoušet dostupnou sestavu legendární značky TANNOY nebo sestavu značky KEF v konfiguraci 7.1. Zahrát si můžeš na konzolích Xbox One X či PlayStation 4 nebo si pustit film ve 4K kvalitě s prémiovým zvukem.

Kde nás najdeš? Čerčanská 640/30, Praha 4. Pokud pojedeš veřejnou dopravou, tak jsme pár minut pěšky od zastávky Kačerov nebo u nás můžeš zaparkovat i autem přímo před budovou.

Dej nám jen prosím předem vědět, kdy dorazíš na tel: 724 902 208 nebo na info@aaaelektronika.cz

foto3

Neváhej, přijď a poznej perfektní zvuk, ať hraješ, posloucháš či koukáš na film.

Těšíme se na tebe!

Akce platí od 1. července do 31. srpna

Více o akci na stránkách AAA Elektronika.

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.