zavřít

Ecommerce-academy.cz otevírá nové workshopy pro profesionály a připravuje nové analytické aplikace

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Úspěšný projekt Attribution-academy.cz, na kterém spojili své síly i dlouholeté zkušenosti Milan Merglevský a Marek Kobulský, rozšiřuje svůj záběr. Pod novým názvem Ecommerce-academy.cz nyní můžete navštívit i další inovativní e-commerce workshopy od předních českých profesionálů nejen z online marketingu.

Nové workshopy povedou např. SEO guru a nehasnoucí hvězda Filip Podstavec, právnička Petra Dolejšová, zkušení PPC specialisté Martin Zítek a Ondřej Bartas nebo matador české digitální scény Jiří Vítek. Jejich společným cílem je přiblížit složitá marketingová témata zástupcům agentur, klientům, majitelům a manažerům firem i jednotlivcům (freelance konzultantům) a především ukázat nové cesty ke zvýšení efektivity marketingových a technologických investic v e-commerce, které společně řešili v rámci své mnohaleté praxe.

Kromě odbornou veřejností kladně hodnoceného workshopu Data Driven Atribučního modelování v marketingu přibyly do nabídky workshopy jako Svět velkého brandingu a TV reklamy zaměřený na propojení TV a digitálního světa Jiřího Vítka nebo Právo v online marketingu Petry Dolejšové.

V rámci vybraných workshopů navíc účastníci získávají na rok zdarma přístup do BETA verzí analytických aplikací, které Milan s Markem společně vytvářejí (např. již zmíněný Marketing Attribution Tool), případně zdokumentované a automatizované frameworky pro datové integrace a řízení i plánování marketingových investic připravené v rámci Google Cloud Platform.

„Generálním partnerem je česká internetová jednička Seznam.cz. S jejími konzultanty spolupracujeme na experimentech v oblasti Data Driven Atribučním modelováním. S její pomocí také hledáme další možnosti, jak o tomto typu vyhodnocování kampaní zvýšit povědomí na českém i zahraničním trhu.“

Tagy: inzerce workshop

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.