zavřít

Devátá GPTV recenzuje závody Grid, vzpomíná na GTA: San Andreas a nabízí soutěž o Nintendo Switch Lite

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Poté, co jsme v GPTV recenzovali prakticky pouze střílečky, jsme si řekli, že dáme prostor také trochu odlišnému žánru. Závody Grid mají letitou tradici, která sahá daleko do devadesátých let ke značce TOCA. Jak dopadl nejnovější díl? Dozvíte se v recenzi v deváté GPTV.

Těžko věřit, že už uplynulo patnáct let od vydání hry Grand Theft Auto: San Andreas. Zavzpomínejte s námi na dobu, kdy jsme se učili jezdit v GTAčku na kole a poslouchali hip hop.

Soutěž tentokrát potěší všechny, kdo si chtějí hrát na cestách. Hrajeme totiž o konzoli Nintendo Switch Lite.

Partnerem pořadu GPTV jsou herní a pracovní notebooky Dell, ohromující ve všech směrech, které nabízí nejširší nabídku té nejvyšší kvality.

Sledujte devátý díl GPTV:

Tagy: inzerce

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.