Dárek v ceně 800 Kč zdarma k Battlefield 3 na Shop.Games.cz!
zdroj: Archiv

Dárek v ceně 800 Kč zdarma k Battlefield 3 na Shop.Games.cz!

17. 10. 2011 15:00 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce |

Battlefield 3 je podle vašich ohlasů s přehledem nejočekávanější hrou tohoto roku a není tedy divu, že Electronic Arts už minulý týden oznámili, že předobjednávky limitované edice hry už jsou takřka vyčerpány. I na Shop.Games.cz je třetí Battlefield pochopitelně nejžádanější hrou posledních týdnů a přestože několik limitovaných edic (s bohatým in-game obsahem v podobě balíčku Back to Karkland) ještě k dispozici máme, brzy budou jejich předobjednávky zastaveny. Proto jsme se rozhodli zahájit speciální akci a dát k dispozici klasické edice hry se speciálním dárkem, který dostanete pouze u nás. A protože Battlefield 3 zatím vypadá jako velmi výjimečná hra, výjimečný je i jeho předobjednávkový bonus.

Ke každé předobjednávce standardní edice Battlefieldu 3 na Shop.Games.cz dostanete zdarma dárek v hodnotě 800 Kč! Je jím perfektní tříkanálový vrtulník na dálkové ovládání Fleg 331 - Military GYRO! Jde o hračku z velmi odolného materiálu, s jednoduchým ovládáním a vhodnou pro děti od osmi let, takže ji pak můžete věnovat k vánocům třeba potomkům nebo mladším sourozencům. Ale věřte tomu, že se s ní dosyta vyřádí i dospělý. Akce je časově omezená, takže byste rozhodně neměli váhat a předobjednat si Battlefield 3 už nyní... Hra vychází už 26. října!

Předobjednávka Battlefield 3 pro PC s vrtulníkem Fleg 331 za 1099 Kč

Předobjednávka Battlefield 3 pro PS3 s vrtulníkem Fleg 331 za 1399 Kč

Předobjednávka Battlefield 3 pro Xbox 360 s vrtulníkem Fleg 331 za 1399 Kč

A aby toho pro dnešek nebylo málo, představujeme vám ještě jeden zajímavý bonus, kterým jsme obohatili nabídku Shop.Games.cz. Až do odvolání budeme ke všem objednávkám datadisku The Sims 3: Domácí mazlíčci přidávat zdarma speciální simácký USB flash disk o kapacitě 2 GB! I zda jsou zásoby bonusu omezené, takže se rozhodně nevyplatí váhat, zvláště, když hra samotná vychází už za pár dnů.

zdroj: Archiv

Předobjednávka The Sims 3: Domácí mazlíčci pro PC za 699 Kč

Předobjednávka The Sims 3: Pets pro PS3 za 1399 Kč

Předobjednávka The Sims 3: Pets pro Xbox 360 za 1399 Kč

Předobjednávka The Sims 3: Pets pro 3DS za 1099 Kč

Nejnovější články