zavřít

Sledujte Fight Club #434 nejen o problémech vývoje Dungeons of Aledorn

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V Americe slavili minulý týden Den nezávislosti, a tak jel celý herní průmysl tak trochu na půl plynu. O trochu nepříjemného vzrušení se ale postaral pro změnu český herní průmysl. Dozvěděli jsme se totiž o problémech kolem vývoje hardcore RPG Dungeons of Aledorn, respektive o rozpadu vývojářského týmu Team 21.

Jednoho z vývojářů, Ladislava „Nefarita“ Štojdla, jsme si do dnešního Fight Clubu pozvali a o celé situaci se tak dozvíte z první ruky. Se Štojdlem jsme už navíc udělali rozhovor, kde se k celé kauze vyjadřuje, přičemž jsme kontaktovali i druhou stranu. Na její vyjádření ale zatím stále čekáme.

Vedle trablů kolem vývoje Dungeons of Aledorn se pobavíme ještě o tom, co aktuálně hrajeme, a na závěr si posvítíme na vaše dotazy. Ty nám můžete posílat na email podcast@games.cz nebo se nás ptát rovnou během živého vysílání v chatu na YouTube.

Tagy: fantasy RPG Kickstarter tahová česká hra podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.