Nalaďte si náš nový formát Games Off ve svých oblíbených podcastových aplikacích
zdroj: vlastní foto

Nalaďte si náš nový formát Games Off ve svých oblíbených podcastových aplikacích

23. 5. 2022 15:00 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Možná už jste si všimli, že se na našem webu a YouTube začal objevovat nový podcastový formát Games Off. Zaznamenali jsme totiž, že některé z vás obzvlášť baví ty díly Fight Clubu, kde nemáme pevný scénář, případně rozebíráme zcela neherní zážitky ze svých životů. Ale protože pořád jde o primárně herní podcast, rozhodli jsme se začít natáčet právě Games Off – jak už název napovídá, jde o podcast, kde se nebojíme off-topicu a žádné téma není tabu. Ať už jde o filmy, seriály, nebo koncerty, které jsme v redakci viděli, saunové rituály, které jsme zažili, nebo domy, které jsme ještě nestihli postavit.

Games Off budeme s různorodým redakčním osazenstvem živě točit přibližně každé dva týdny, přičemž první dva díly už si můžete poslechnout v našem archivu nebo na YouTube. Pod novým, odděleným RSS ho najdete také ve svých preferovaných podcastových aplikacích, na Spotify, iTunes nebo v Podcastech Google. Tak ho odebírejte, ať vám žádná epizoda neuteče.

Samozřejmě nám můžete posílat i své dotazy, a to buď v průběhu živého vysílání, které standardně začíná každé druhé úterý v 15:00 na našem youtubovém kanálu, nebo na mail podcast@games.cz s předmětem Games Off, anebo na náš Discord s tagem @redakce. Těšíme se na vás!

zdroj: vlastní video redakce

Nejnovější články