zavřít

Hardware Club #13: Virtuální realita s Markem Ďurišem

Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dalším díle Hardware Clubu jsme ve studiu přivítali našeho prvního hosta: Marka Ďuriše, hráče a provozovatele jedné z prvních VR heren v Česku. Téma je tak jasné: virtuální realita.

A protože Marek s sebou přinesl sadu headsetů i s příslušenstvím, mohli jsme si dostupnou technologii pěkně předvést. Probrali jsme výhody i nevýhody jednotlivých modelů, jejich cenu i hardwarové nároky na provoz. A samozřejmě jsme zaspekulovali nad budoucností virtuální reality. Skončí jen v hernách, nebo se naopak masivně prosadí v domácnostech? A jaký názor na to má Marek? Vše se dozvíte v 13. díle Hardware Clubu.

Sledujte nás na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Oculus virtuální realita oculus rift hardware HTC VIVE PlayStation VR HTC VIVE Pro Hardware Club Windows Mixed Reality PS VR

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.