zavřít

Zúčastněte se speciálního "rozlučkového" Fight Clubu v pražských Holešovicích

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Něco končí, něco začíná, jak zpívá náš nejmenovaný kolega ve své nejmenované kapele. Jiného kolegu ale jmenovat musíme: dlouholetý šéfredaktor Games.cz Petr Poláček vyráží po osmi letech práce pro Tiscali Media za další kariérní štací a pro nás je to perfektní záminka uspořádat speciální podcastovou trachtaci!

Vše vypukne ve středu 18. července v prostorách Jack Daniels Musician Factory - Studio, kde na vás chystáme lehce netradiční živý podcast za účasti řady hostů. Čestné křeslo bude patřit Petrovi, ale vedle něj se můžete těšit na další známé tváře ze staré i mladé herní gardy.

Brány studia se otevřou v 19:30 a vstup je zdarma, ale vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme si místo pojistit přihlášením u facebookové události, případně prostřednictvím tradičního e-mailu.

Pozor – podcast nebude vysílán online, ale o jeho záznam samozřejmě nepřijdete. Na oficiální program pak naváže neformální posezení v jedné z přilehlých občerstvoven, takže neváhejte využít příležitosti nám promluvit do duše nebo něco vytmavit nad sklenkou dobrého piva či lima.

Tagy: party oznámení Tiscali podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.