zavřít

Wolfenstein obohatí mladá krev, hrát budete za Blazkowiczovy dcery

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Oznámení pokračování Wolfenstein II: The New Colossus bylo jedním z těch překvapivějších momentů letošní E3 konference v režii Bethesdy. Ve Wolfenstein: Youngblood se přesuneme v čase o 19 let do budoucnosti, do alternativní verze 80. let. Namísto BJe se ujmete jedné z jeho dcer-dvojčat v nacisty okupované Paříži, a to buď sólo, nebo v kooperaci s vaší „sestrou“.

Youngblood není DLC ani datadisk k The New Colossus, půjde o plnohodnotný samostatný titul. Blazkowicz podle všeho ve svém odbojovém působení není příliš úspěšný, jinak si nedokážu vysvětlit, proč je v osmdesátkách ještě pořád třeba bojovat proti nacistům. Sestry Jess a Soph nicméně pokračují v rodinné tradici a vydávají se do Paříže, aby náckům nakopaly zadky.

A přitom pátraly po svém zmizelém otci, který se asi ze scény klidil nedobrovolně, ale kdo ví, jaké další démony za těch 19 let stačil nachytat. Příliš dalších podrobností zatím neznáme, snad jen to, že hru můžete projít plnohodnotně jak sami, tak v kooperaci s dalším hráčem, který se ujme role vašeho dvojčete. Každá ze sester zřejmě bude mít svou vlastní sadu schopností, respektive power suit, který jim je zprostředkuje.

Za zmínku stojí, že The New Colossus se 29. června konečně objeví na Nintendo Switch. Pokračování Wolfenstein: Youngblood je nicméně zatím oznámené pouze pro „obvyklé“ platformy, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na rodinné dobrodružství do Paříže se vydáme někdy v průběhu příštího roku. Vive la résistance!

Tagy: akční FPS kooperace first person E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.