zavřít

We Need to go Deeper slibuje podmořské dobrodružství ve stylu Julese Vernea

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čas na další rogue-like titul, tentokrát z velmi netradičního prostředí. Retro 2D styl We Need to go Deeper (ano, také jsem si vzpomněl na známý mem) evokuje podmořské příběhy z pera Julese Vernea. Bitvy s obřími chobotnicemi či obludami, které dírou v trupu vaší žluté ponorky vlezou na palubu, pumpování vody ven a samozřejmě umírání, protože tohle je rogue-like a umírání k tomuto žánru patří.

Za We Need to go Deeper stojí tříčlenné studio Deli Interactive, které je s vývojem hry ve fázi pre-alfa testování, ale všichni tři by rádi hru vydali do konce léta. Některé věci ještě zvažují, ale už teď je jasné, že jedním z hlavních lákadel bude kooperace pro čtyři hráče. Čím více vás bude, tím větší část z ponorky dokážete pokrýt. Což také znamená, že v jednom to asi bude pořádná makačka.

Podmořská hlubina se bude s každým rozehráním měnit. Budete nacházet nové zbraně a vybavení, no prostě vše, co byste od žánru čekali. Momentálně funguje multiplayer přes LAN, ale tvůrci by rádi přidali i klasický multiplayer přes internet.

Vaše ponorka bude mít, podobně jako loď v FTL, několik částí, o něž se budete muset starat, a jejichž narušení budete muset řešit. I proto platí, že čím více hráčů, tím větší zábava.

Podívejte se sami, grafickým stylem We Need to go Deeper hodně evokuje třeba Don't Starve, což není špatná vizitka.

Tagy: Indie sci-fi retro rogue

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.