zavřít

Vikinská řežba Rune: Ragnarok zkracuje název a chystá early access

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Duchovní nástupce kultovního Rune se vyvíjel s přídomkem Ragnarok, ale pod vlivem trendu obecného zjednodušování se rozhodl podtitul opustit a jmenovat se prostě jen Rune. Poberte partu vikinských kamarádů a ovládněte otevřený svět Midgardu během jeho posledních dní.

Společně se svým klanem se můžete spolčit s jedním z mnoha severských bohů a zvrátit dění Ragnaroku na svou stranu. Jeho hlavním původcem, potažmo i záporákem celého Rune, je v mytologii podle Human Head Studios starý známý Loki. Legendární zbraně a zbroje, hrubá síla i magie, to všechno vám v záchraně Midgardu pomůže, napřed si to ale musíte zasloužit pochůzkami a dalšími službičkami pro zbytek pantheonu.

Na hrdinskou výpravu se můžete vydat i sami, s přáteli nebo proti ostatním reálným hráčům. Na souši i na moři plňte korbele a rohy medovinou a likvidujte monstra a stvůry z dávných severských legend. Tvůrci se kasají tím, že jsou souboje nebývale brutální – doslova můžete někomu „urvat ruku a umlátit ho s ní.“ Jestli mi v současné záplavě her z drsného severu něco chybělo, pak je to tohle.

Na oficiálním webu můžete Rune předobjednávat, na výběr máte hned ze tří možností naceněných od třiceti do šedesáti dolarů, které vám zařídí přístup do předběžného přístupu a nějaké ty herní i mimoherní bonusy jako oficiální soundtrack, speciální kopí a tak podobně.

Prvních 10 000 důvěřivců navíc dostane digitální kopii původního Rune z roku 2000. Ještě před oficiálním spuštěním early accessu 19. září proběhne uzavřená beta, a to již tuto sobotu. Do ní se můžete zaregistrovat taktéž na oficiálních stránkách hry.

Tagy: sandbox brutální vikingové otevřený svět Ragnarog

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.