zavřít

Vesmírná střílečka Miner Wars 2081 má co-op pro 16 hráčů

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Československý tým Keen Software pokračuje nadsvětelnou rychlostí v dokončovacích pracích na vesmírné střílečce Miner Wars 2081 a právě překročil docela důležitý milník – vývojáři uzavřeli alfa verzi a přesunuli se do fáze beta verze, kterou také vydali pro herní potřeby svým platícím uživatelům. Krom jiného to znamená, že vedle současných 31 misí už žádná další do hry nepřibude a Miner Wars 2081 nabídne v singleplayeru minimálně 10-15 hodin čistého herního času, jak upozorňuje včerejší tiskovka. Byly v ní ovšem uvedeny ještě další zajímavé informace.

V prvé řadě je potřeba upozornit na implementaci kooperace až pro 16 hráčů, kterou si v akci můžete omrknout na videu níže, a pozornost vzbuzují i zmínky o úpravách multiplayerové části, v níž už hráči mohou nakupovat, těžit a rozbíjet si železné tlamy svých strojů s pomocí padesátky zbraní.

Hráči, kteří si už Miner Wars 2081 zakoupili, se mohou do beta updatu vrhnout a omrknout, jak se hra oproti poslední verzi změnila. Tvůrci jen upozorňují, že plně nadabovaných a otestovaných je prvních šest misí, na dalších se pracuje. Však je to pořád ještě beta. Další informace o hře najdete na homepage, pokud by vám z nějakého důvodu padla do oka.

Tagy: akční sci-fi vesmírný

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.