zavřít

V září dorazí nové rally. WRC 9 vás vezme do tří nových zemí

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro Xbox One X PlayStation 5 Xbox Series X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Loňské WRC se opravdu povedlo a bylo tak důstojným soupeřem DiRT Rally 2.0. To, že i letos vyjde další díl s pořadovým číslem 9, může být překvapivé vzhledem k dvěma letům oddělujícím předchozí dva díly. Ale studio Kylotonn podepsalo s vydavatelem Nacon (dříve Bigben Interactive) smlouvu na další dva budoucí ročníky a nasazuje tak roční periodicitu. Zůstaňme prozatím u WRC 9, které nabídne nové lokace, ještě lepší kariéru a fyziku.

zdroj: Kylotonn

Ondra Švára si ve své recenzi loňského WRC 8 pochvaloval, kterak se série s každým dalším dílem zlepšuje, přičemž ten poslední bavil hlavně lepším pocitem z jízdy, propracovanou kariérou a dynamickým počasím. Stále je ale co zlepšovat a v Kylotonnu jsou si toho vědomi.

Po obsahové stránce přibydou tři nové rally, díky kterým se podíváte do Afriky v závodech napříč Keňou, bude se vám tajit dech na úzkých cestičkách v Japonsku a užasnete nad krásami Nového Zélandu. Další dvě oblasti z minulého ročníku dostanou úplně nová prostředí.

Tvůrci se zaměří i na kariéru, která už v minulém díle měla hodně co nabídnout. Počítejte s větší paletou možností, jak si vylepšit svůj tým, čeká vás víc eventů a obecně se má celý zážitek mnohem víc přiblížit skutečnému závodnímu roku.

zdroj: Kylotonn

Ani chování vozidel nezůstane beze změny. Pod drobnohled se dostane odpružení, brzdy a přenos váhy, samozřejmě s cílem přiblížit se co nejvíc skutečné fyzice závodních speciálů. S tím souvisí i kontakt vozidla s různými druhy povrchu nebo vylepšené zvuky.

Ve WRC 9 bude víc než 50 oficiálních týmů ze soutěží WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior WRC, jejichž vozy doplní 15 starých kousků, které neodmyslitelně patří k historii rally. Letošní ročník dorazí 3. září na PlayStation 4, Xbox One a počítače jako exkluzivita Epicu (WRC 8 pár dní nato přestane být exkluzivní, viz náš seznam).

WRC 9 je zároveň potvrzené i pro Switch, PlayStation 5 a Xbox Series X, ale datum dostaneme později, stejně jako první obrázky a video z hraní.

Tagy: simulace rallye Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.