zavřít

V létě vás ze stínu přepadnou náctiletí želví ninjové

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Je milé vidět, že některé klasiky vašeho dětství neumírají, což je případ „ninja želv“, tedy Teenage Mutant Ninja Turtles. Zčásti za to jistě může úspěch nového animovaného seriálu, ale prostě želvy žijí. A nyní budou živější díky nové ohlášené hře Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows.

Hra bude distribuovaná jen digitálně přes PSN, Xbox Live a Steam a vyjde během léta. Pod záštitou Activision ji vytvoří Red Fly Studio, kteří mají zatím na kontě hlavně porty her jako jsou Ghostbusters nebo Star Wars: Force Unleashed II. Hra bude v základu akční bojovka z pohledu třetí osoby, která je založená na kombech. Zatím to asi není nic světoborného, co by vás donutilo hledat, kde se dá předobjednat, ale slíbená kooperace čtyř hráčů nezní špatně a třeba se z titulu vyklube milé malé překvapení. Trailer toho zatím moc neukazuje.

Tagy: akční kooperace bojovka third person

Zdroje: Digital Spy

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.