zavřít

V LEGO Star Wars: The Force Awakens se podíváte mezi Návrat Jediho a Síla se probouzí

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 MAC VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To by v tom byl čert, aby nový Star Wars film neměl svou vlastní LEGO hru. A také, že ano. LEGO Star Wars: The Force Awakens vyjde pro (uf!) PC, PS4, Xbox One, PS3, X360, Wii U, PS Vita a 3DS 28. června a soudě dle prvního traileru nabídne zážitek, který fanoušci herní LEGO série očekávají – humor ve známém prostředí, vtipnou parodii, ale samozřejmě i příjemnou a pohodovou hratelnost pro celou rodinu. Několik novinek v herní verzi The Force Awakens ale najdete a nezní vůbec špatně.

Příběhovou stránku ocení nejvíce právě fanoušci Star Wars ságy. Hra by totiž měla nabídnout několik překlenovacích příběhů, které jsou časově zasazeny mezi snímky Návrat Jediho a Síla se probouzí. Hráče tedy čekají nové příběhy a nepůjde jen o parodické kopírování posledního snímku, což by fanoušci Star Wars mohli ocenit.

Jak je ale z traileru jasné, dojde i na The Force Awakens. Čekat tak můžete hlavní hrdiny jako Rey, Finn, Dameron Poe, BB-8 Chewbacca, Han Solo, ale i zlegovatělé záporáky v čele s Kylo Renem, admirálem Huxem a kapitánkou Phasmou. A podíváte se na Jakku, ale i základnu Starkiller.

Trailer na hru každopádně opravdu mile paroduje původní trailer na film a některé momenty jsou vtipné svým situačním humorem. Ale na to už jsme si u LEGO série zvykli - vždy uměla bavit, a když nevyšel jeden vtip, zafungoval druhý.

LEGO Star Wars: The Force Awakens nabídne přepracovaný systém stavění, potažmo vylepšený systém multistaveb, který nabídne širší možnosti toho, co jde z Lego kostek postavit. S pomocí prostředí by tak mělo jít lépe bojovat proti nepřátelům a kromě klasických střetů pěšmo prý máme čekat i souboje ve vesmíru - nebojte, zalétáte si i v Millennium Falcon.

Tagy: humor akční logická star wars

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.