zavřít

V LEGO Star Wars: The Force Awakens se podíváte mezi Návrat Jediho a Síla se probouzí

PlayStation 4 PC PlayStation 3 3DS Xbox 360 MAC VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To by v tom byl čert, aby nový Star Wars film neměl svou vlastní LEGO hru. A také, že ano. LEGO Star Wars: The Force Awakens vyjde pro (uf!) PC, PS4, Xbox One, PS3, X360, Wii U, PS Vita a 3DS 28. června a soudě dle prvního traileru nabídne zážitek, který fanoušci herní LEGO série očekávají – humor ve známém prostředí, vtipnou parodii, ale samozřejmě i příjemnou a pohodovou hratelnost pro celou rodinu. Několik novinek v herní verzi The Force Awakens ale najdete a nezní vůbec špatně.

Příběhovou stránku ocení nejvíce právě fanoušci Star Wars ságy. Hra by totiž měla nabídnout několik překlenovacích příběhů, které jsou časově zasazeny mezi snímky Návrat Jediho a Síla se probouzí. Hráče tedy čekají nové příběhy a nepůjde jen o parodické kopírování posledního snímku, což by fanoušci Star Wars mohli ocenit.

Jak je ale z traileru jasné, dojde i na The Force Awakens. Čekat tak můžete hlavní hrdiny jako Rey, Finn, Dameron Poe, BB-8 Chewbacca, Han Solo, ale i zlegovatělé záporáky v čele s Kylo Renem, admirálem Huxem a kapitánkou Phasmou. A podíváte se na Jakku, ale i základnu Starkiller.

Trailer na hru každopádně opravdu mile paroduje původní trailer na film a některé momenty jsou vtipné svým situačním humorem. Ale na to už jsme si u LEGO série zvykli - vždy uměla bavit, a když nevyšel jeden vtip, zafungoval druhý.

LEGO Star Wars: The Force Awakens nabídne přepracovaný systém stavění, potažmo vylepšený systém multistaveb, který nabídne širší možnosti toho, co jde z Lego kostek postavit. S pomocí prostředí by tak mělo jít lépe bojovat proti nepřátelům a kromě klasických střetů pěšmo prý máme čekat i souboje ve vesmíru - nebojte, zalétáte si i v Millennium Falcon.

Tagy: humor akční logická star wars

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.