zavřít

Tvůrci MotoGP chystají motokrosové závody MXGP

Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Předem se přiznávám, že motokrosu nerozumím. Ale jsem si celkem jist, že cílovou skupinu si tenhle sport ve virtuální podobě najde, tím spíše, že na chystané hře MXGP Official Videogame pracují italští Milestone, kteří mají na kontě třeba povedené MotoGP 13.

MXGP Official Videogame se pyšní licencí FIM World Motocross Championship a bude obsahovat kariérní mód, v němž na základě svých výkonů budete dostávat nabídky na smlouvy od různých stájí.

MXGP Official Videogame by se měla opírat o realistickou fyziku, deformaci terénu i prašnost a k tomu motion capture technologií nasnímaná těla jezdců. Stejně tak virtuální tratě by měly odpovídat skutečným předlohám. Realismus by měla podpořit i účast sedminásobného šampiona Tonyho Cairolia.

Celkem ve hře najdete 60 jezdců, 60 strojů, 12 tratí a licencované závody MX1 i MX2 2013 FIM Motocross World Championship. Na pultech se hra objeví někdy na jaře příštího roku na platformách PC, PS3, X360 a PS Vita. Pokud byste hledali dodatečné informace, odkáži vás na oficiální stránky. Jinak tu pro vás mám už jenom první trailer...

...

Tagy: simulace Závodní motorky

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.