zavřít

Transformers: Rise of the Dark Spark vás nechá hrát za Autoboty i Decepticony

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jelikož by měl letos vyjít nový film Transformers: Zánik (po smutném odchodu Megan Fox v trojce sérii opustil, naštěstí, i Shia LaBeouf), bude jej doprovázet i nová Transformers hra. Nese podtitul Rise of the Dark Spark a postará se o ni studio Edge of Reality, které vystřídá tradiční „transforemisty“ High Moon Studios, kteří naposledy, ještě před vydáním Deadpoola, přišli o velkou část týmu.

Je třeba zdůraznit, že ačkoliv bývají hry přidružené k filmovým titulům mizerné, zrovna Transformers hry od High Moon vždy přinášely zábavnou akci, která rozhodně neurazí (viz třeba Fall of Cybertron). Otázkou samozřejmě je, jak bude vypadat hra od Edge of Reality, kteří se v poslední době specializují spíše na portování her na nové platformy. Snad nepřijdeme o onu záruku hry s „filmovým“ jménem, která ale netrpí typickými nešvary tohoto specifického žánru.

Transformers: Rise of the Dark Spark by měla kombinovat herní zápletku z Cybertronu s tou filmovou, takže se obě dějové linie propojí. Jak naznačuje teaser i první vyjádření, tentokrát dostaneme možnost zahrát si jak za hodné Autoboty, tak za padouchy Decepticony.

V multiplayerovém Extinction módu si zahrajeme t za jednu ze čtyřiceti postav a navíc dojde k propojení multiplayeru se singlem v tom smyslu, že se budou přenášet vydobyté schopnosti a power-upy. Transformers: Rise of the Dark Spark vyjde na PC, PS3, PS4, X360, Xbox One, Wii U a 3DS někdy v tomto roce.

Tagy: akční sci-fi multiplayer

Zdroje: IGN,Examiner

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.