zavřít

Společně s Jackem Rozparovačem vyšel update pro PC verzi Assassin's Creed Syndicate

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Již před časem jsme varovali před nebezpečím v podobě Jacka Rozparovače, který bude na hráče číhat v DLC pro Assassin's Creed Syndicate. Obsahový balíček už je pro PC verzi k dispozici a spolu s tím tvůrci vydali update 1.31, který krom jiného přináší řadu oprav a optimalizací.

Update ruší omezení na 30 snímků za vteřinu pro pohyb ošacení postav, opravuje padání hry při použití více monitorů v Londýně, řeší problém s FXAA při zapnutém MSAA, vylepšuje uživatelské rozhraní, online režim a umělou inteligenci nepřátel.

Podrobnější informace o updatu najdete na Steamu, zatímco informace o DLC obsahuje tento článek. A určitě se ještě jednou podívejte/zažijte báječný VR trailer na Jacka Rozparovače, ve kterém se role kameramana můžete chopit sami.

Tagy: Assassin's Creed (série) akční dlc patch third person

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.