zavřít

Postapokalyptická tahová onlinovka Dreadlands vás nechá střídat PvE a PvP

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Ve Skandinávii se poslední dobou rodí víc a víc zajímavých herních titulů, hlavně co se vzkvétající nezávislé scény týká. Jedním z pozoruhodných počinů by mohly být i švédské Dreadlands – tahovka ve sdíleném světě, kde budete potkávat ostatní hráče a někdy se s nimi pustíte do křížku, jen aby vám o kousek dál pomohli s hrozbami barevné apokalypsy.

Za hrou stojí tým Blackfox Studios, založený bývalým členem studia Fatshark, které hru vydává. „V Dreadlands jsme chtěli propojit onlinové prvky z MMO nebo stříleček ve společném světě a spojit je s návykovou tahovkou,“ vysvětluje projektové ambice jeho zakladatel Peter Nilsson.

Svou bandu budete moct vystavět na nejrůznějších znepřátelených frakcích prohánějících se Kráterem, světem sice stiženým apokalypsou, ale přesto plným života a barviček. Barevné katastrofy jsou teď prostě ve hrách v kurzu.

Nebude chybět základna s nakupováním vylepšení, odemykání nových schopností ani vzácné artefakty, díky nimž se stanete králi a královnami bojišť. I přes sdílený svět by Dreadlands chtěly klást důraz na příběh, kterým budete moct procházet i v kooperaci s přáteli. A pak společně nakopat zadky konkurenčním partám v bitvě o vzácné Glonithium, zdejší surovinu.

Postapokalyptická tahovka ve sdíleném světě by podle Steamu měla vyjít během letošního roku, zatím exkluzivně jen tam.

Tagy: tahová postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.