zavřít

Port Royale 4 nabídne vůbec poprvé v sérii tahové námořní bitvy

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jedno z těch příjemných oznámení letošního Gamescomů jde bez pochyby za Kalypso Media, kteří během Opening Night Live oznámili Port Royale 4. Obchodní strategii, na níž pracují vývojáři z Gaming Minds Studios (tvůrci Railway Empire a Patrician), si zahrajeme sice až ke konci příštího roku, ale zase na všech hlavních platformách: PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch.

V Port Royale 4 se vžijete do role mladého ambiciózního guvernéra, před kterým stojí nelehký úkol: dostat maličkou kolonii do zisku a vybudovat z ní velké obchodní město.

Připravte se tak na stavění budov, zařizování kompletních produkčních řetězců, budování komplexních obchodních cest napříč několika karibskými ostrovy, plnění větších i menších úkolů a vůbec všechny podobné věci, které byste mohli od třetího pokračování Port Royale čekat.

Postupně vás samozřejmě čeká také odemykání nových budov, lodí, možností apod. Nebude chybět ani dobývání měst nepřátelských národů, pronásledování jejich flotil a nezbytné potyčky s piráty.

Námořní bitvy budou v Port Royale 4 vůbec poprvé v celé sérii tahové, a to až o deseti lodích. Informací zatím není mnoho, ale to vzhledem k relativně vzdálenému datu vydání tolik nevadí. O mnoho chytřejší nebudete ani z přiloženého teaseru nebo prvních obrázků, ale tak jako tak je dobré vědět, že série Port Royale pořád žije.

Tagy: strategie historická budovatelska obchodní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.